شبکه مجازی خیرین کشور
  •   چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱
به زبان سعدی             جرس قافله…             همدلی             آنچه باید درباره قوانین وقف بدانیم             قوانین وقف             شرایط متولی وقف             مشاوره حقوقی وقف             آکسفام             پزشکان بدون مرز             شرایط و نحوه نظارت سازمان اوقاف در موقوفات خاص             هزینه کرد سالانه ۴۰ هزار میلیارد تومان در امور خیرو عام المنفعه             اعتبار ۱۵ میلیارد ریالی خیر شهرضایی برای نذر اشتغال             آغاز به کار شبکه ملی موسسات نیکوکاری و خیریه در آینده نزدیک             حمایت بانک سامان از بازارچه خیریه زنجیره امید             جایگاه وقف و امور خیریه در قوانین اساسی ایران و مصر             هزینه 200 میلیارد تومانی تامین اجتماعی برای بیماران دیابتی             احداث بیمارستان 50 تختخوابی سرطان بابل با همت انجمن نیکوکاری سرطان             ایجاد ۱۲۶ هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد در سال گذشته            

آخرین اخبار

آخرین همایش ها


برای مشاهده اهداف، سیاست ها، همکاران و موسسان شبکه خوبان به منوی افقی بالای صفحه، بخش شبکه خوبان مراجعه نمائید.

خیر، شبکه خوبان یک پورتال غیر دولتی است، اما تلاش می کند بخش خصوصی را برای تجهیز مراکز دولتی و غیر دولتی تشویق نماید.
خیر، شبکه خوبان تلاش می کند کلیه امکانات موجود در موضوعات مختلف و در داخل و خارج ایران را معرفی نموده و راهنمایی های لازم را برای مخاطبان فراهم آورد. 
شبکه خوبان درآمد خود را از طریق مشاوره، مدیریت و تبلیغات بدست می آورد. بنابراین تلاش این شبکه این است که وارد مسائل مالی طرفین نشود. البته در صورتی که هر دو طرف مایل باشند که از متخصصین و مشاوران شبکه خوبان استفاده نمایند، این شبکه استقبال نموده و حق الزحمه خود را به طرفین اعلام می نماید. 
خیر، شبکه خوبان در نظر دارد همه امکانات موجود و بالقوه را به علاقمندان معرفی نماید و در این راه سعی میکند حداکثر فایده را برای کشور به ارمغان آورد.
بستگی به نوع کمک دارد. به عنوان مثال، اگر مایلید از فرد خاصی کمک بگیرید و یا به مرکز خیریه ای کمک نمائید بهتر است پس از درج عرضه و تقاضای خود، شبکه خود را ایجاد نمائید و سپس با طرف مقابلتان، وارد مذاکره بشوید. اما اگر مایلید از مشاوران و صاحب نظران شبکه خوبان استفاده نمائید، پاسخ بله است، شبکه خوبان راهنمائی های کلی و یا تشکیل جلسات حضوری با مراکز مورد نظر را برای علاقمندان فراهم می کند، این امر، برای کمک های خیران بزرگ به نوآوری، فناوری و تحقیقات جالب تر بوده و در مواقع خاصی می تواند به جهش علمی منجر شود. خیران بزرگ خارج از کشور، از این فرصت برای رشد و تعالی کشور استفاده نمایند. 
بله، ما افراد را تشویق می کنیم که دوستان، همکاران و بستگان خود را در سایت عضو نموده و در ترویج فرهنگ نیکوکاری و خیریه بکوشند. لطفا در کنار عضویت این افراد، از مراکز خیریه هم بخواهید در سایت عضو شده و اطلاعات لازم را درج نمایند. لازم به ذکر است که مراکز خیریه می توانند در سایت خوبان اهداف نیکوکارانه خود را تبلیغ و ترویج نمایند
خط مشی ما فعلا کمک به مراکز خیریه در خارج از کشور نیست. اما قویا و شدیدا از نیکوکاران عزیز ایرانی و غیر ایرانی در خارج از کشور صمیمانه می خواهیم در این امر خداپسندانه و ملی مشارکت نموده و به رشد و تعالی کشور بخصوص در امور تحقیقاتی و فناورانه کمک کنند. مشاوران و صاحب نظران شبکه خوبان آماده اند در این امور به صورت تلفنی و حضوری همه اطلاعات و تجارب خود را در اختیار نیکوکاران قرار دهند. 
در حال حاضر، عضویت در سایت مجانی بوده و هیچ مبلغی تحت عنوان حق عضویت از هیچ فردی گرفته نمی شود. در آینده اگر تصمیم دیگری اتخاد گردد با چند ماه فرصت پیشاپیش، اطلاع رسانی خواهد شد. البته، برای امور دیگر، از قبیل مشاوره و مدیریت و نیز همراهی صاحب نظرانه در انجام یک نیکی بزرگ، پس از توافق طرفین، حق الزحمه ای گرفته خواهد شد. 
پاسخ به این سوال دشوار است، چون به عوامل مختلفی از قبیل: انتخاب و علایق و نیز توانایی های مالی خود فرد کمک کننده، نیازهای رسمی اعلام شده در کشور، نیاز هر مرکز به صورت خاص و موارد دیگر بستگی دارد. بنابراین بهترین توصیه ما همفکری و مشورت با متخصصین و کارشناسان شبکه خوبان یا کسب اطلاعات اینترنتی در هر مورد است. 
بهترین مرجع برای پاسخگویی به این سوال همان مرکز یا فردی است که اعلام نیاز کرده است. برای این کار اول در سایت عضو شوید. سپس در هر موضوعی عرضه و تقاضای خود را اعلام نموده و رسما ثبت نمائید. سپس شبکه خود را مشاهده و از طریق پیام داخلی با طرف مقابل خود مذاکره نمائید. اما اگر همچنان مردد هستید، با ما مشورت نمائید.
به صفحه اول بروید. قسمت نیکوکاری که وسط صفحه است را بزنید. سپس موارد مورد نظر را انتخاب نمائید. اگر فردی انتخاب متقاطعی نسبت به انتخاب شما داشته باشد، بلافاصله آن را در بخش شبکه من که زیر نام کاربری شماست می بینید. سپس با کاربر مورد نظر از طریق پیام داخل سایت، ارتباط برقرار نمائید و راجع به کمک ها مذاکره فرمائید. اگر مایلید لیست کلی کمک ها را ببینید لطفا به صفحه آمار بروید و همه بخش های متنوع آن را که در چند موضوع طبقه بندی شده اند را ملاحظه نمائید. 
به قسمت تماس با ما بروید. سوال خود را بطور دقیق بنویسید و پس از ارسال، منتظر جواب همکاران ما باشید. اگر مایلید با ما به صورت افتخاری همکاری نمائید لطفا در بخش همکاری با ما که در صفحه اول است همکاری خود را اعلام نمائید. با تشکر مجدد

کلیه افراد حقیقی و حقوقی در داخل و خارج از کشور  به شرط نداشتن موانع قانونی می توانند جزء حامیان این شبکه محسوب شوند.

حمایت های مادی و معنوی در این شبکه در چارچوب  تعامل و بر قراری ارتباط مستقیم بین دو طرف (عرصه کننده خدمات و متقاضی دریافت خدمات) صورت می پذیرد و شبکه نقشی جز برقراری این ارتباط ندارد.

عمدتا سه دسته، گرچه محدود به این سه دسته نیز نیست.

خیران و نیکو کاران، انسان های شریف و بزرگواری که حمایت و نیکی یکی از دغدغه های ذهنی ایشان است

متقاضیان دریافت این گونه حمایت ها.

کلیه محققان، تصمیم گیرندگان، سیاست گزاران و افراد علاقمند به فرهنگ خیر و نیکوکاری

در حال حاضر شبکه جز فراهم آوردن امکان تعامل و گفت و گو بین دو طرف ، نقشی برای خود قائل نبوده و در تراکنش های مالی و مذاکراتی طرفین دخالتی .نمی کند. مگر اینکه طرفین، از این شبکه کمک خاص بخواهند.

به شرط پذیرفتن مسؤلیت همکاری در یکی از بخش های سایت، از این همکاری استقبال می شود.

بله، بخش خاصی در سایت شبکه خوبان به نام همراهان و مشاوران به معرفی این افراد اختصاص داده شده است.

از طرق ثبت نام، تبادل عرضه و تقاضا، به اشتراک گذاری مطالب و گفت و گو در فضای شبکه.

خیر

گرچه برای ایجاد ارتباط با طرف مقابل به سواد اینترنتی نیاز است

البته. این یکی از مهم ترین در خواست ها و انتظار شبکه از اعضای خود می باشد.

این بستگی به تصمیمات دو طرف دارد. درصورت تمایل طرفین، شبکه به موضوع ورود پیدا خواهد کرد.سبد عرضه و تقاضای نیکی

سبد عرضه و تقاضای نیکی

Item removed. Undo