شبکه مجازی خیرین کشور
  •   سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸
ایجاد ۱۲۶ هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد در سال گذشته             آکسفام             جرس قافله…             هزینه کرد سالانه ۴۰ هزار میلیارد تومان در امور خیرو عام المنفعه             پزشکان بدون مرز             همدلی             اعتبار ۱۵ میلیارد ریالی خیر شهرضایی برای نذر اشتغال             شرایط و نحوه نظارت سازمان اوقاف در موقوفات خاص             آنچه باید درباره قوانین وقف بدانیم             آغاز به کار شبکه ملی موسسات نیکوکاری و خیریه در آینده نزدیک             جایگاه وقف و امور خیریه در قوانین اساسی ایران و مصر             قوانین وقف             حمایت بانک سامان از بازارچه خیریه زنجیره امید             هزینه 200 میلیارد تومانی تامین اجتماعی برای بیماران دیابتی             شرایط متولی وقف             احداث بیمارستان 50 تختخوابی سرطان بابل با همت انجمن نیکوکاری سرطان             مشاوره حقوقی وقف             به زبان سعدی            

آخرین اخبار

آخرین همایش ها

موسسه خیریه حضرت ابولفضل عباس(ع) 16 ساله است که در زمینه بهبود و توسعه فضای آموزشی کودکان مناطق محروم فعالیت می‌کند.  این مرکز برای تسهیل خدمات رسانی به نیازمندان «سامانه به مهربانی» را راه اندازی کرد.

معرفی سامانه آنلاین به مهربانی

سامانه آنلاین به مهربانی که بیش از دو سال تولید آن زمان برده است امکان حمایت از دانش آموزان سراسر کشور را فراهم نموده است. به این ترتیب که از طریق هم افزایی بدون نیاز به هزینه های تاسیس موسسه خیریه و شعب جدید از طریق برقراری ارتباط با افراد بومی معتمد در شهرهای مختلف دانش آموزان واجد شرایط شناسایی و در سامانه معرفی می شوند.

ویژگی این سامانه این است که نیکوکاران و خیرین امکان رصد مستمر فرآیند رشد دانش آموزان می دهد. مددکاران اقدام به ارائه گزارشات مستمر از فرآیند رشد دانش آموزان، دستاوردها، نیازها و علائق دانش آموزان در بخش شرح حال هر یک می نمایند.

اهداف چرخه مهربانی

  • دسترسی مناطق دوردست به امکانات آموزشی
  • شفافیت مالی و اطلاعاتی
  • افزایش مشارکت اجتماعی
  • ارائه خدمات آموزشی، فرهنگی، بهداشتی و درمانی
  • بهبود اوضاع معیشتی و اشتغال زایی مادران

نحوه حمایت

نیکوکاران با حمایت ۱۰ تا ۱۰۰ درصدی حامیان از بورسیه دانش آموزان که امکان انتخاب و واریز  آن به صورت آنلاین وجود دارد دانش آموز به عنوان یکی از دانش آموزان بورسیه موسسه دارالاکرام تازمانی(هر مقطعی) که مشتاق به ادامه تحصیل باشد تحت حمایت همه جانبه قرار می گیرد و علاوه بر دریافت بورسیه ماهیانه خود ۵ خدمت دیگر نیز دریافت می کند. حامی نیز می تواند علاوه بر امکان انتخاب مبلغ مورد نظر خود از ۱۰ هزار تومان تا هر میزان که مورد نظر وی است، به صورت مستمر گزارش هایی از واریز وجه به حساب دانش آموز تا تغییراتی در شرح حال وی را دریافت نماید و نتیجه مشارکت خود در این امر خیر را ملاحظه کند.

درج اطلاعات ستاره دار (*) الزامی است.
verification
سبد عرضه و تقاضای نیکی

سبد عرضه و تقاضای نیکی

Item removed. Undo