شبکه مجازی خیرین کشور
  •   جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰
به زبان سعدی             جرس قافله…             همدلی             آنچه باید درباره قوانین وقف بدانیم             قوانین وقف             شرایط متولی وقف             مشاوره حقوقی وقف             آکسفام             پزشکان بدون مرز             شرایط و نحوه نظارت سازمان اوقاف در موقوفات خاص             هزینه کرد سالانه ۴۰ هزار میلیارد تومان در امور خیرو عام المنفعه             اعتبار ۱۵ میلیارد ریالی خیر شهرضایی برای نذر اشتغال             آغاز به کار شبکه ملی موسسات نیکوکاری و خیریه در آینده نزدیک             حمایت بانک سامان از بازارچه خیریه زنجیره امید             جایگاه وقف و امور خیریه در قوانین اساسی ایران و مصر             هزینه 200 میلیارد تومانی تامین اجتماعی برای بیماران دیابتی             احداث بیمارستان 50 تختخوابی سرطان بابل با همت انجمن نیکوکاری سرطان             ایجاد ۱۲۶ هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد در سال گذشته            

آخرین اخبار

آخرین همایش ها

1
 
ردیف عنوان لینک
توضیحات
1

مجمع خیران حامی فناوری

www.cftsi.ir

نشانی دفتر مرکزی : تهران، خیابان ملا صدرا، خیابان شیخ بهایی، کوچه اعظم ، پلاک 4 ، طبقه سوم ، واحد پنجم      

اعضای هیات مدیره مجمع در دور دوم :

  1. آقای دکتر حامد ساجدی، رییس هیات مدیره ،
  2.    آقای مهندس محمد رستم پور، نایب رییس هیات مدیره ،
  3. آقای دکتر فرشید رجبی خزانه دار،
  4. آقای مهندس محمد جواد قاسمی،  مدیرعامل.

اهداف :
الف : کلیات
فراهم آوردن زمینه های هدایت، حمایت و بهره‌برداری از ظرفیت‌های معنوی و مادی خیران کشور در راستای توسعه و تعمیق فرآیند تولید دستاوردهای علمی-پژوهشی، فراهم تسیلات لازم در راستای ساخت مراکز توسعه علم و فناوری (از قبیل پارک های علم و فناوری و مراکز رشد). بدیهی است کلیه موارد مذکور در این ماده که نیاز به کسب مجوز از مراجع ذیربط دولتی دارد از طریق مجاری اصلی و قانونی پیگیری خواهد شد.

2
موسسه خیریه محک
www.mahak-charity.org
خیریه شناخته شده محک با موضوع کودکان سرطانی
3
معاونت امور سازمان های مردم نهاد
http://portal2.moi.ir
 
4
انجمن خانواده ناشنوایان ایران
انجمن خانواده ناشنوایان ایران، یکی از بزرگترین مؤسسات ناشنوایان در ایران می باشد و در راستاى  خدمت رسانی به قشر ناشنوا، فعالیتهاى متعددى دارد.
5
سازمانهای مردم نهاد
http://ngobase.ir/

سازمان‌های مردم‌نهاد یا سَمَن یا اِن جی اٌ (به انگلیسی: Non governmental Organization و به‌اختصار: NGO) در کلی‌ترین معنای خود، به سازمانی اشاره می‌کند که مستقیماً بخشی از ساختار دولت محسوب نمی‌شود اما نقش بسیار مهمی به‌عنوان واسطه بین فردْ فردِ مردم و قوای حاکم و حتی خود جامعه ایفا می‌کند.

بسیاری از سازمان‌های مردم‌نهاد، غیرانتفاعی و مستقل از دولت هستند و بودجهٔ این سازمان‌ها از راه کمک‌های مردمی و در مواردی نیز با کمکِ سازمان های دولتی، دولت یا ترکیبی از این روش‌ها و در قالب پروژه‌های مشترک تأمین می‌شود.

6
بنیاد رشد
http://roshdcharity.com/ بنیاد رشد یک مجموعه غیر انتفاعی و عام المنغه است که در زمینه کمک رسانی به کودکان و خانواده های نیازمند در مناطق محروم فعالیت می کند. فعالیت های اصلی ما در آن مناطق شامل آموزش و بورسیه تحصیلی ، مدرسه سازی و اکرام ایتام است، که بر پایه مشارکت داوطلبین و همراهی شما حامیان گرامی، انجام می شود..
8
بنیاد پیشگیری وکنترل دیابت
http://www.idpcf.com/  
9
شورای ملی سالمندان ایران
http://snce.ir/ شورای ملی سالمندان با هدف فراهم کردن امکان تداوم حضور سالمند در جامعه، تأکید بر حفظ موقعیت و جایگاه سالمند در خانواده، تأمین حداقل نیازهای اساسی سالمندان نیازمند در کشور، تأکید بر حفظ احترام شأن و حرمت سالمند و فراهم کردم امکان مشارکت مردم، انجمنها و موسسات غیردولتی تشکیل شد.
10
انجمن حمایت از کودکان
http://www.irsprc.org/main/fa انجمن حمایت از حقوق کودکان در راستای حمایت از حقوق کودکان به عنوان سازمانی مردم نهاد، مستقل، غیر سیاسی و غیرانتفاعی در سال ۱۳۷۳ آغاز به کار کرد. هدف اصلی انجمن، تبلیغ و ترویج پیمان‌نامه جهانی حقوق کودک است. این انجمن در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کند؛ زمینه‌هایی مرتبط با تحصیل، اطلاع‌رسانی، آموزش، مراقبت‌های بهداشتی، خدمات مشاوره‌ای برای خانواده‌ها و نیز یاری‌رسانی عملی به کودکانی که بر اثر بلایای طبیعی و اجتماعی و شرایط دشوار زندگی، آسیب دیده‌اند. مواردی مانند حمایت از کودکان کار، کودکان بی‌سرپناه، کودکان قربانی سیل و یا جنگ و کودکانی که مورد سوءاستفاده قرار گرفته‌اند، از جمله فعالیت‌‌‌های انجمن در راستای تحقق پیمان نامه جهانی حقوق کودک در ایران است.
11
مجمع خیرین مسجدساز
http://www.masjedsaz.ir/ مجمع خیرین مسجد سازکشوربا توکل به فضل الهی ماموریت خود را درساخت مساجد دراقصی نقاط کشور با تکیه برکمک ها و مشارکت های مردمی، دانش فنی و بهره گیری ازمنابع انسانی خلاق قرارداده تا با این اقدام، ایفاگر رسالت عظیم متعهدانه خود در راستای ایجاد این مراکزعبادی و فرهنگی باشد.
12
جامعه معلولین ایران
http://iransdp.com/ مؤسسان جامعه معلولین ایران با درک شرایط جدید و نیاز معلولان به داشتن چنین سازمانی در بحبوحه انقلاب در آبان ماه 1357 اقدام به تأسیس سازمانی غیردولتی نمودند و به عنوان اولین سازمان غیردولتی مرتبط با معلولان جسمی و حرکتی با شماره 1959 نام خود را ثبت و شروع فعالیت نمودند. هدف اصلی تشکیل آن؛ ((پیگیری و نلاش در جهت شناساندن توانایی ها و حل مسائل و مشکلات و همچنین ارتقاء بیش از پیش نیروهای مادی و معنوی معلولان)) که بمنظور تحقق اهداف فوق، جامعه معلولین ایران در زمینه های الف؛ فرهنگی- آموزشی، ب؛ حقوقی- اجتماعی، ج؛ بهداشتی- درمانی، د؛ رفاهی و دیگر خدمات مرتبط با معلولان بود تا بتواند از انبوه معضلات و بسیاری دغدغه های مبتلا به این قشر محروم و سختی دیده بکاهد و زمینه های اعتلای فرهنگی، آموزشی، حقوقی، اجتماعی، بهداشتی درمانی و اقتصادی معلولان را در جامعه فراهم سازد.
13
بنیاد برکت
http://barakatfoundation.com/

بنیاد برکت که منابع مالی آن از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تأمین می‌شود، در بیش از 10سال فعالیت مستمر خود دستاوردهای ارزنده‌ای در زمینه‌های گوناگون به ارمغان آورده است .هم اکنون بنیاد برکت در حوزه‌های وسیعی در جهت خدمت به محرومین و نقاط کم‌تر توسعه‌یافته فعالیت دارد که مواردی از قبیل توانمندسازی اقتصادی و کارآفرینی، توسعه‌ی فضاهای آموزشی از طریق تأسیس مدارس برکت، انجام امور زیربنایی، ساخت مراکز فرهنگی- مذهبی، توسعه‌ی خدمات بیمه‌ای، مالی و حمایتی، ساخت بیمارستان و افزایش دسترسی آحاد جامعه به‌ویژه هم‌وطنان ساکن مناطق محروم به خدمات بهداشتی و درمانی را شامل می‌شود .

14
انجمن جنگل بانی ایران
http://www.isaforestry.ir/  
15
انجمن MS ایران
http://ms-iran.ir/  
16
انجمن امداد به بیماران سرطانی ایران
http://sarataun.org/ این انجمن از پاییز سال ۱۳۷۳ پس از پشت سر گذاشتن مراحل قانونی تشکیلِ انجمن های خیریه با مجوز رسمی وزارت کشور _ شماره ثبت ۵۵ _ به عنوان NGO شروع به فعالیت کرده است و اصلی ترین هدف خود را در این مرحله از فعالیت، بالا بردن آگاهی جامعه نسبت به این بیماری، پیشگیری ، خودمراقبتی ، غربالگری و تشخیص و درمان به موقع سرطان میداند.
17    
18 آسایشگاه خیریه کهریزک    
19 انجمن باور معلولین    
20 انجمن حمایت ازبیماران پی ک یو    
21 بنیاد خیریه حضرت علی (ع)    
22 بنیاد خیریه نیکوکاران شریف    
23 بهشت یوسف فاطمه (س)    
24 توانبخشی    
25 خیریه همسایه آفتاب    
26 موسسسه خیریه بهشت امام رضا    
27 موسسه بچه های سیب سرخ    
28 موسسه توسعه جوانان وطن    
29 موسسه خیریه اشرف الانبیا    
30 موسسه خیریه امام جواد بن علی    
31 موسسه خیریه امداد باران    
32 موسسه خیریه بهنام دهش پور    
33 موسسه خیریه پیام آوران مهر علوی    
34 موسسه خیریه تاک    
35 موسسه خیریه جواد الائمه (ع)    
36 موسسه خیریه خانه فرشتگان    
37 موسسه خیریه خیران کوثر دانیال    
38 موسسه خیریه رفاه کودک    
39 موسسه خیریه سپهر    
40 موسسه خیریه شجره طیبه    
41 موسسه خیریه طلیعه کرامت تهران    
42 موسسه خیریه فخرالملوک    
43 موسسه خیریه محبا    
44 موسسه خیریه محک    
45 موسسه خیریه مهر امام هادی    
46 موسسه خیریه مهر مبین    
47 موسسه خیریه مهرطه    
48 موسسه خیریه مهرگیتی    
49 موسسه خیریه نسیم وصال    
50 موسسه خیریه نیکان ماموت    
51 موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی    
52 موسسه خیریه همت    
53 موسسه زنجیره امید    

 

لطفا اطلاعات ستاره دار (*) را حتما وارد کنید
نام پیوند(*)
لینک پیوند(*)
verification
سبد عرضه و تقاضای نیکی

سبد عرضه و تقاضای نیکی

Item removed. Undo