شبکه مجازی خیرین کشور
  •   سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
اعتبار ۱۵ میلیارد ریالی خیر شهرضایی برای نذر اشتغال             شرایط و نحوه نظارت سازمان اوقاف در موقوفات خاص             آنچه باید درباره قوانین وقف بدانیم             آغاز به کار شبکه ملی موسسات نیکوکاری و خیریه در آینده نزدیک             جایگاه وقف و امور خیریه در قوانین اساسی ایران و مصر             قوانین وقف             حمایت بانک سامان از بازارچه خیریه زنجیره امید             هزینه 200 میلیارد تومانی تامین اجتماعی برای بیماران دیابتی             شرایط متولی وقف             احداث بیمارستان 50 تختخوابی سرطان بابل با همت انجمن نیکوکاری سرطان             مشاوره حقوقی وقف             به زبان سعدی             ایجاد ۱۲۶ هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد در سال گذشته             آکسفام             جرس قافله…             هزینه کرد سالانه ۴۰ هزار میلیارد تومان در امور خیرو عام المنفعه             پزشکان بدون مرز             همدلی            
0
تبدیل بسته های حمایتی پناهندگان به اسباب بازی!

پناهندگان معمولا از کشورهای مختلف کمک هایی دریافت می کنند که در کارتن های مقوایی بسته بندی می شود و در نهایت این کارتن ها به دور ریخته می شود. یک طراح با نام لیسان کونینگ(Lisanne Koning) از کشور هلند کانسپتی در این مورد ارائه داده است که بسته بندی کارتن ها طوری طراحی می شود که بتوان آن را تبدیل به اسباب بازی برای کودکان کرد.

نام این پروژه “داخل جعبه” Inside the Box است. لیسان کونینگ با چاپ کردن اشکال رنگی و بازی های رومیزی روی بسته بندی های کارتنی کاری کرد که بچه ها بتوانند آن ها را با برش و تا کردن تبدیل به سرگرمی های جالبی بکنند.

یکی از بازی ها یک بازی رومیزی با تاس است که با بریدن و تا کردن بسته بندی مقوایی درست می شود و تم دزدان دریایی را دارد که به سرزمین شکلات ها سفر کرده اند. یکی دیگر از کارتن های بسته بندی، تصویرسازی کوهستان، تپه ها، بیابان و دریاست که حیواناتی نظیر شتر، زرافه و فلامینگو نیز در آن وجود دارد که وقتی آن را تکمیل می کنید شبیه به تکنیک کات-اوت Cut-out می شود. سومین جعبه یک کامیون است که با برش و تا کردن مقوا از روی الگو یک اسباب بازی به صورت حجمی خواهید داشت.

لیسان کونینگ این جمله را در وب سایت خود نوشته است: هر کودکی حق دارد که بدون هیچ گونه دردسری و تحت هر شرایطی به بازی کردن بپردازد. او این ایده را ابتدا برای پناهندگان سوری در کشور هلند برای آکادمی دیزاین ایندهوون Design Academy Eindhoven انجام داد که در هفته دیزاین هلند به نمایش در آمد.

 

درج اطلاعات ستاره دار (*) الزامی است.
verification
سبد عرضه و تقاضای نیکی

سبد عرضه و تقاضای نیکی

Item removed. Undo