شبکه مجازی خیرین کشور
  •   جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
هزینه 200 میلیارد تومانی تامین اجتماعی برای بیماران دیابتی             شرایط متولی وقف             احداث بیمارستان 50 تختخوابی سرطان بابل با همت انجمن نیکوکاری سرطان             مشاوره حقوقی وقف             به زبان سعدی             ایجاد ۱۲۶ هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد در سال گذشته             آکسفام             جرس قافله…             هزینه کرد سالانه ۴۰ هزار میلیارد تومان در امور خیرو عام المنفعه             پزشکان بدون مرز             همدلی             اعتبار ۱۵ میلیارد ریالی خیر شهرضایی برای نذر اشتغال             شرایط و نحوه نظارت سازمان اوقاف در موقوفات خاص             آنچه باید درباره قوانین وقف بدانیم             آغاز به کار شبکه ملی موسسات نیکوکاری و خیریه در آینده نزدیک             جایگاه وقف و امور خیریه در قوانین اساسی ایران و مصر             قوانین وقف             حمایت بانک سامان از بازارچه خیریه زنجیره امید            

 تبلیغات و برندینگ، اولین مسئله‌ای است که در اینفلوئنسر مارکتینگ، ذهن هر کس را به خود مشغول می‌کند. اما اینفلوئنسر مارکتینگ نقش بزرگ‌تری ایفا می‌کند. با ما همراه باشید تا با مزایای بیشتری از بازاریابی افراد تاثیرگذار در خیریه ها آشنا شوید، این مزایا عبارتند از:

۱-بازاریابی افراد اثرگذار، توانایی‌های شما را به نمایش می‌گذارد!‌

زمانی‌که فردی سرشناس یا متخصص در حوزه‌ای خاص، محتوایی درباره یک برند یا یک موسسه خیریه به اشتراک می‌گذارد، همزمان به اعتبار صاحب آن برند یا خیریه نیز افزوده می‌شود، چراکه خود عمل مطرح شدن برند توسط فرد سرشناس(اثرگذار)، پیشگام بودن برند در آن صنعت، نشان داده و اعتماد ایجاد خواهد کرد.

۲-بازاریابی افراد اثرگذار، برند خیریه شما را به موضوعی داغ تبدیل می‌کند!

افراد اثرگذار با آشنا نمودن مخاطبین خود با ایده‌ها، محصولات و برند‌های تازه، موتور محرکه جنبش‌ها و موضوعات جذاب اجتماعی محسوب می‌شوند. از این رو، دیده و مطرح شدن یکی از فواید بازاریابی فرد اثرگذار محسوب می‌شود، بنابراین شما با همگام نمودن برند با معیار‌های فرد اثرگذار، می‌توانید موضوعات روز جامعه را تعیین و شرکت خود به عنوان گروهی پیش‌رو نمایش دهید.

۳-بازاریابی افراد تاثیرگذار، روند تصمیم‌گیری را سرعت می‌بخشد!

از فواید دیگر فرد اثرگذار، می‌توان به تسریع روند تصمیم‌گیری برای معاملات و خرید‌ها اشاره کرد، زیرا مشتریان به طور معمول برای دریافت پیشنهادات در رابطه با خرید محصولات و سرویس‌های مورد نیازشان، به افراد اثرگذار مراجعه می‌کنند.
طی تحقیقاتی انجام شده، ۴۰‌درصد از مخاطبین بیان می‌کنند که با مشاهده استفاده فردی سرشناس(اثرگذار)، از محصول یا خدماتی خاص، آن‌‌ها نیز همان محصول را تهیه کرده‌اند.
نتایج تحقیقات دیگری نشان می‌دهد که حدود ۸۵‌درصد از متولدین دهه هفتاد و هشتاد هجری شمسی، از شبکه‌های اجتماعی برای کسب اطلاع از جهان پیرامون خود و محصولات جدید، استفاده می‌کنند، پس در صورتیکه «جلب مخاطبین»، «افزایش فروش» و «ارائه خدمات بیشتر»، هدف کارزار تبیلغاتی شماست بازاریابی افراد تاثیرگذار، شیوه‌ای راهبردی و مناسب می‌باشد.

۴-بازاریابی افراد اثرگذار، بیشتر از تبلیغات جلب توجه می‌کند!

زمانی تبلیغات در حاشیه سایت‌ها، مهمترین ابزار مورد استفاده بازاریابان برای تبلیغ محصول یا خدماتشان محسوب می‌شد، اما مخاطب کنونی همواره از توجه به این تبلیغات چشم پوشی می‌نماید و نسبت به آن کم توجه شده است.
این عدم علاقه تا حدی است که نرخ متوسط کلیک بر روی تبلیغات به شش صدم درصد رسیده است، اما بازاریابی افراد تاثیرگذار، با تبدیل محصول یا خدمات شما به مرکز توجه مخاطبین، بر این مشکل فائق آمده است.

۵-بازاریابی افراد اثرگذار، موجب ارتباط با مخاطبین در فضایی که بیش‌ترین زمان خود را سپری می‌کنند، خواهد شد!

مخاطبین زمان زیادی را در شبکه‌های اجتماعی سپری می‌کنند و این زمان رو به افزایش است. افراد ساعت‌ها از زمان خود را در بستر‌هایی بمانند فیسبوک، توییتر، اینستاگرام و اسنپچت می‌گذرانند. داده‌ها نشان می‌دهند که با اشاره فرد اثرگذار به برندی در یکی از این شبکه‌های اجتماعی، به ارتباط آن برند با مخاطبینش در آن شبکه اجتماعی کمک خواهد شد.

۶-بازاریابی افراد اثرگذار، شانس بازگشت سرمایه افزایش می‌دهد!

تحقیقات نشان داده‌اند که نتیجه عملکرد بازاریابی افراد تاثیرگذار به نسبت میزان انرژی صرف شده بر روی سایر روش‌های بازاریابی، بهتر و شانس بازگشت سرمایه در بازاریابی فرد اثرگذار، بسیار بالاتر خواهد بود.
نتایج یک نظرسنجی نشان داده است که برند‌هایی که از بازاریابی فرد اثرگذار بهره‌مند هستند، توانسته‌اند هفت برابر مبلغ سرمایه‌گذاری خود را به درآمد تبدیل کنند.

۷-بازاریابی افراد اثرگذار، سبب بهره‌گیری از پتانسیل‌های به اشتراک گذاری می‌شود!

یکی از دلایل بازگشت سرمایه در بازاریابی فرد اثرگذار، پتانسیل بالای کارزارهای تبلیغاتی در این شیوه می‌باشد، زیرا بر خلاف سایر شیوه‌های تبلیغات که شامل محدودیت‌هایی در دسترسی به مخاطب به‌منظور محاسبه هزینه تبلیغات می‌شوند، در این شیوه بازاریابی، جدا از هزینه‌ای که برای انتشار و دیده شدن مطلب به فرد اثرگذار داده می‌شود، کارزار تبلیغاتی شما امکان به اشتراک گذاشته شدن و همچنین فراگیر شدن در شبکه‌های اجتماعی را خواهد داشت.
محتوایی که قابلیت بالایی به‌منظور به اشتراک گذاشته شدن داشته باشد، توانایی جلب توجه هر قشر و هر مخاطبی را خواهد داشت، که به شناخته شدن برند شما نیز کمک می‌کند.

 

بهره‌مندی از فواید بازاریابی افراد تاثیرگذار

 

  • فواید آنی و دراز مدت

 

فواید و مضرات استفاده از بازاریابی فرد اثرگذار قابل تامل هستند، اما در صورت همکاری با فرد اثرگذاری که دنبال‌کنندگان بسیاری را در به‌عنوان مخاطب در اختیار دارد، علاوه بر اینکه در همان لحظه شما از فواید بازاریابی فرد اثرگذار بهره‌مند خواهید شد، این فواید به مرور زمان نیز افزایش می‌یابند.

 

  • به‌اشتراک گذاشته شدن، بازنشر شدن و ریتوییت شدن

 

به اشتراک گذاشته شدن، بازنشر شدن و ریتوییت شدن به کارزار تبلیغاتی شما اثری نامحدود و قدرتی فزاینده خواهد داد که محتوای شما را بیش از پیش در معرض دید مخاطبین قرار می‌دهد.

 

  • بازگشت سرمایه‌

 

پس تا زمانیکه کارزار تبلیغاتی شما با استراتژی مناسبی ارتباط بین مخاطبین و محتوا را برقرار نماید، فواید بازاریابی فرد اثرگذار در اکثر مواقع بر هزینه‌های آن برتری می‌یابد.

 

منبع: سایت alexa

 

سبد عرضه و تقاضای نیکی

سبد عرضه و تقاضای نیکی

Item removed. Undo