شبکه مجازی خیرین کشور
 •   یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
شرایط متولی وقف             احداث بیمارستان 50 تختخوابی سرطان بابل با همت انجمن نیکوکاری سرطان             مشاوره حقوقی وقف             به زبان سعدی             ایجاد ۱۲۶ هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد در سال گذشته             آکسفام             جرس قافله…             هزینه کرد سالانه ۴۰ هزار میلیارد تومان در امور خیرو عام المنفعه             پزشکان بدون مرز             همدلی             اعتبار ۱۵ میلیارد ریالی خیر شهرضایی برای نذر اشتغال             شرایط و نحوه نظارت سازمان اوقاف در موقوفات خاص             آنچه باید درباره قوانین وقف بدانیم             آغاز به کار شبکه ملی موسسات نیکوکاری و خیریه در آینده نزدیک             جایگاه وقف و امور خیریه در قوانین اساسی ایران و مصر             قوانین وقف             حمایت بانک سامان از بازارچه خیریه زنجیره امید             هزینه 200 میلیارد تومانی تامین اجتماعی برای بیماران دیابتی            
شنبه 12 آبان 1397
0
کارت عضویت زیست محیطی صادر می شود!

مجمع فعالان زیست محیطی به منظور ارج نهادن به فعالان در حوزه زیست‌محیطی و حامیان حیوانات اقدام به صدور کارت‌های عضویت زیست‌محیطی کرده است علاقمندان می‌توانند با ارسال مدارک جهت دریافت این کارت‌ها ثبت نام کنند. 

 

به گزارش شبکه خوبان شبکه عرضه و تقاضای خدمات خیریه و به نقل از مجمع فعالان زیست محیطی؛ در جلسه هیات معتمدین و کارگروه تخصصی مجمع فعالان زیست‌محیطی در رابطه با صدور کارت عضویت به اعضا محترم و دوستان زیست‌محیطی و علاقه مندان به حامی حیوانات موارد زیر به تصویب رسیده است همانطوری که در محتوی کارت مشخص گردیده و برای ارج نهادن به فعالان در حوزه زیست محیطی و حامیان حیوانات که یک معظل امروزی در جهان و مخصوصا در میهن اسلامی مان تبدیل شده است لذا برای ارتقاء انگیزه بخشیدن به علاقه و اخلاص این بزرگواران این مجموعه ارزشمند تصمیم به صدور کارت شناسایی فعالیت نموده که مورد استقبال علاقه مندان در نقاط مختلف کشورمان قرار گرفته است.

مجمع فعالان زیست‌محیطی ۵ نوع کارت طراحی کرده‌اند؛ کارت عضویت حامی حیوانات و کارت عضویت محیط زیستی دارای نسخه فارسی ملی و انگلیسی بین المللی می‌باشد.

 • کارت عضویت حامی حیوانات
 •  کارت عضویت محیط زیستی
 •  کارت عضویت دوچرخه سواری
 • کارت عضویت گیاه‌خواری 
 • کارت عضویت کوهنوردی
   
مدارک لازم جهت صدور کارت عضویت زیست محیطی

 

 1. عکس کارت ملی 
 2. عکس متقاضی

 

جهت ثبت نام به این آدرس مراجعه کنید

 

 

 

 

 

به گزارش شبکه خوبان شبکه عرضه و تقاضای خدمات خیریه و به نقل از مجمع فعالان زیست محیطی؛ این مجمع یک‌سری توصیه برای دارندگان این کارت‌ها در نظر گرفته که به شرح زیر می‌باشد: 

 

 1. رفتار مودبانه و اخلاق انسانی شما عزیزان در موارد مشاهده متخلفان توسعه و پیشرفت فرهنگ مواظبت از محیط زیست و حیوانات که بیش‌ترین آسیب‌ها را متحمل می‌شوند به حد اعلاء رسانده و ما را در جهت گام‌های مثبت بعدی رهنمود خواهد کرد.
   
 2. هرگونه برخورد فیزیکی با مخربان و شکارچیان را توصیه نمی نماییم و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی افراد خاطی با تهیه مستندات اعم از فیلم و عکس و شمار ماشین به این مجموعه گزارش و مراتب از طریق این نهاد ارزشمند توسط مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.
   
 3. هرگونه سو استفاده از این کارت غیر از موارد یاد شده مطرود و مسئولیت آن به عهده صاحب کارت بوده و مورد حمایت ما نخواهد بود.
   
 4. کارت‌های شناسایی کاملا هوشمند بوده و در نگهداری آن کوشا باشید و در صورت فقدان هویتی آن در اولین فرصت گزارش کنید تا نسبت به ابطال آن اقدام گردد.
   
 5. همکاران و همیاران گرامی در نقاط مختلف نهایت همکاری را در مورد افراد متقضی کارت، شناسایی کامل را می‌نماید لذا رفتار و کردار و گفتارتان در سوابق شما عزیزان مد نظر است.
   
 6. کارت‌های عضویت هوشمند فقط از طریق آی دی کارشناس رسمی ما که در قسمت فوق اعلام شده است قابل صدور و دریافت است.
   
 7. رعایت قوانین مقدس جمهوری اسلامی ایران باید در راس کار همه شما عزیزان باشد.

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش شبکه خوبان شبکه عرضه و تقاضای خدمات خیریه و به نقل از مجمع فعالان زیست محیطی؛ ضمنا تمامی هزین‌های دریافتی صرف آگاه‌سازی، فرهنگ‌سازی، محیط زیست و حمایت از حقوق حیوانات و فراهم کردن بستری مناسب برای آن‌ها خواهد شد.

 

 

 

به گزارش شبکه خوبان شبکه عرضه و تقاضای خدمات خیریه و به نقل از مجمع فعالان زیست محیطی؛

 

درج اطلاعات ستاره دار (*) الزامی است.
verification
سبد عرضه و تقاضای نیکی

سبد عرضه و تقاضای نیکی

Item removed. Undo