شبکه مجازی خیرین کشور
  •   سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸
آنچه باید درباره قوانین وقف بدانیم             آغاز به کار شبکه ملی موسسات نیکوکاری و خیریه در آینده نزدیک             جایگاه وقف و امور خیریه در قوانین اساسی ایران و مصر             قوانین وقف             حمایت بانک سامان از بازارچه خیریه زنجیره امید             هزینه 200 میلیارد تومانی تامین اجتماعی برای بیماران دیابتی             شرایط متولی وقف             احداث بیمارستان 50 تختخوابی سرطان بابل با همت انجمن نیکوکاری سرطان             مشاوره حقوقی وقف             به زبان سعدی             ایجاد ۱۲۶ هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد در سال گذشته             آکسفام             جرس قافله…             هزینه کرد سالانه ۴۰ هزار میلیارد تومان در امور خیرو عام المنفعه             پزشکان بدون مرز             همدلی             اعتبار ۱۵ میلیارد ریالی خیر شهرضایی برای نذر اشتغال             شرایط و نحوه نظارت سازمان اوقاف در موقوفات خاص            

آخرین اخبار

آخرین همایش ها

دوشنبه 23 مهر 1397
0
فعالیت های ایران کیش و پات در زمینه نرم افزارهای پرداخت موبایلی برای روشندلان

بانک مرکزی از ایران کیش و پات به دلیل اقدامات مبتنی بر مسئولیت‌های اجتماعی به ویژه جهت استفاده بهینه روشندلان از نرم افزار موبایلی پرداخت قدردانی کرد.

درنشستی که به مناسبت بیست و سوم مهر، روز جهانی نابینایان و عصای سفید باحضور شبکه بانکی کشور برگزار شد، داوود محمد بیگی مدیر اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی گفت : هدف از برگزاری این جلسه آشنایی با اقداماتی است که توسط بانک های مختلف و شرکت پرداخت ایران کیش برای روشندلان انجام شده است. وی تصریح کرد که تا حد امکان باید سرویس دهی مناسبی برای روشندلان به وجود بیاید. محمد بیگی ضمن تشکرازبانک ها خواست تا آن ها دراین نشست ازبرنامه های آینده ودردست اقدام خوددر این زمینه بگویند.
از سویی اعظم سادات آقایی پور معاون اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی از شبکه بانکی کشور درخواست کرد تا سرویس های خودشان را در راستای خدمات رسانی به روشندلان ارتقا دهند . وی در صحبت های خود گفت: تنها اپلیکیشن پرداختی که برای روشندلان ایران سفارش‌سازی شده اپلیکیشن پات است و از شهره آقابابایی مدیر پروژه پات دعوت کرد تا درباره این نرم افزار توضیحاتی ارائه دهد.

 

پات نماینده 24 بانک برای روشندلان

شهره آقابابایی نیز در این باره اظهارداشت: شاید خیلی از بانک‌ها نتوانستند که خدمات خودشان را برای استفاده از روشندلان پیاده‌سازی کنند اما اپلیکیشن پات با ایجاد امکان انتقال وجه از مبدا 24 بانک در نرم افزار پات توانسته به نمایندگی از این 24 بانک به روشندلان خدمت‌رسانی کند.
وی گفت : اپلیکیشن پات با استفاده از قابلیت تاک بک گوشی‌های اندروید و نرم افزارهایی که متن را به صدا تبدیل می‌کنند توانسته است این امکان را برای روشندلان عزیز فراهم کند تا آن ها از تمامی امکانات پرداختی که در این نرم افزار اعم از کارت به کارت، شارژ اینترنت و همراه ، پرداخت قبوض ، دریافت موجودی ، پی پات، نیکوکاری، پات سلامت، افتتاح حساب، آسان خرید، خرید بلیت قطار و هواپیما، خرید بیمه‌نامه و... وجوددارد استفاده کنند.
مدیر پروژه پات با تاکید براینکه برای بانک مرکزی بحث امنیت و رعایت نکات حساس دراین اپلیکیشن از اهمیت ویژه‌ای برخورداراست اظهارداشت: طبق استانداردهای جهانی، روش امن سازی برای «سکرت اینپوت» ها با اتصال هندزفری به گوشی، صورت می گیرد به نحوی که صدای نرم افزار تنها توسط شخص روشندل شنیده شده و برای اطرافیان پخش نشود.
هم‌چنین دراین نشست علی اکبر جمالی مدیرعامل انجمن نابینایان ایران به تشریح نیازمندی‌های نابینایان و سرویس‌های خدمات بانکی مورد نیاز این قشر پرداخت. بانک‌های حاضرنیز به برنامه‌های خود برای ارتقاسرویس‌های خدماتی بانکی به روشندلان اشاره کردند.

درج اطلاعات ستاره دار (*) الزامی است.
verification
سبد عرضه و تقاضای نیکی

سبد عرضه و تقاضای نیکی

Item removed. Undo