شبکه مجازی خیرین کشور
  •   سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸
اعتبار ۱۵ میلیارد ریالی خیر شهرضایی برای نذر اشتغال             شرایط و نحوه نظارت سازمان اوقاف در موقوفات خاص             آنچه باید درباره قوانین وقف بدانیم             آغاز به کار شبکه ملی موسسات نیکوکاری و خیریه در آینده نزدیک             جایگاه وقف و امور خیریه در قوانین اساسی ایران و مصر             قوانین وقف             حمایت بانک سامان از بازارچه خیریه زنجیره امید             هزینه 200 میلیارد تومانی تامین اجتماعی برای بیماران دیابتی             شرایط متولی وقف             احداث بیمارستان 50 تختخوابی سرطان بابل با همت انجمن نیکوکاری سرطان             مشاوره حقوقی وقف             به زبان سعدی             ایجاد ۱۲۶ هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد در سال گذشته             آکسفام             جرس قافله…             هزینه کرد سالانه ۴۰ هزار میلیارد تومان در امور خیرو عام المنفعه             پزشکان بدون مرز             همدلی            
یکشنبه 29 مهر 1397
0
حجم سرمایه گذاری ها در اصفهان کاهش یافته است

به گزارش شبکه خوبان شبکه عرضه و تقاضای خدمات خیریه و به نقل از وبسایت رسمی صنایع مهر، سید مرتضی میرلوحی پیش از ظهر پنجشنبه در مراسم گرامیداشت روز سمن‌ها اظهار داشت: در کشورهای اروپایی هر یک نفر در ۵ خیریه سهیم است و مشارکت های مردمی در این کشورها بسیار زیاد است در صورتی که در کشور ما وقتی صحبت از مشارکت مردمی می شود همه فکر می کنند که باید پولدارها به عنوان خیر حضور یابند در صورتی که کار خیر انواع مختلفی دارد و تمام مردم به اندازه سهم خود و کمکی که می توانند داشته باشند، حضور یابند.

وی بیان داشت: امروز شرایط جوی در اصفهان به حدی رسیده است که سرمایه داران در حال مهاجرت از این شهر هستند و این در حالی است که اگر جلوی خشک شدن زاینده رود را می‌گرفتند قطعا شهر اصفهان به این روز نمی‌افتاد.

دبیر مجمع خیریه های درمانی استان اصفهان با اعلام اینکه امروز هم اگر چاره جدی برای حفظ پارک ها و باغات اصفهان که نقش ریه اصفهان را دارد،  اندیشیده نشود، به طور قطع آسیب های بیشتری در آینده نزدیک به مردم وارد خواهد شد، ادامه داد: امروز زاینده رود به خاطر عدم جلوگیری از برداشت های بی رویه در بالادست خشک شده است.

وی اظهار داشت: خشکی زاینده‌رود و آلودگی هوا هم چنان گریبان گیر مردم اصفهان است. برخی تصور می‌کنند که با بیان نکردن مشکلات، مشکلات حل می شود و این اشتباه است، در صورتی که مثلا اگر وزیر راه و شهرسازی مشکلات کامیون داران را شنیده بود کار به اعتراض آنها نمی‌رسید.

میرلوحی اضافه کرد: اگر مسئولان در بین مردم حاضر شوند و آستانه تحمل خود را بالا ببرند تا مشکلات مردم را بشنوند این اعتراضات رخ نمی‌دهد، چراکه مردم عاشق کشور و نظام خود هستند.

وی بیان داشت: بیمارستان‌ها از عدم نقدینگی برای تکمیل تجهیزات خود گلایه دارند و این مشکل بیمارستان‌ها باید حل شود.

دبیر مجمع خیریه های درمانی استان اصفهان اضافه کرد: مسئولان دولتی باید به خیریه‌ها وقت دهند و مشکلات آنها و مردم را بشنوند.

درج اطلاعات ستاره دار (*) الزامی است.
verification
سبد عرضه و تقاضای نیکی

سبد عرضه و تقاضای نیکی

Item removed. Undo