شبکه مجازی خیرین کشور
  •   جمعه ۲۹ شهريور ۱۳۹۸
مشاوره حقوقی وقف             به زبان سعدی             ایجاد ۱۲۶ هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد در سال گذشته             آکسفام             جرس قافله…             هزینه کرد سالانه ۴۰ هزار میلیارد تومان در امور خیرو عام المنفعه             پزشکان بدون مرز             همدلی             اعتبار ۱۵ میلیارد ریالی خیر شهرضایی برای نذر اشتغال             شرایط و نحوه نظارت سازمان اوقاف در موقوفات خاص             آنچه باید درباره قوانین وقف بدانیم             آغاز به کار شبکه ملی موسسات نیکوکاری و خیریه در آینده نزدیک             جایگاه وقف و امور خیریه در قوانین اساسی ایران و مصر             قوانین وقف             حمایت بانک سامان از بازارچه خیریه زنجیره امید             هزینه 200 میلیارد تومانی تامین اجتماعی برای بیماران دیابتی             شرایط متولی وقف             احداث بیمارستان 50 تختخوابی سرطان بابل با همت انجمن نیکوکاری سرطان            

آخرین اخبار

آخرین همایش ها

چهارشنبه 02 آبان 1397
0
جمع آوری بالغ بر ۹ میلیارد تومان کمک نقدی و غیرنقدی برای دانش آموزان محروم

به گزارش پایگاه شبکه خوبان شبکه عرضهه و تقاضای خدمات خیریه ، محمدعلی کوزه گر در نشست خبری خود درخصوص آخرین وضعیت اجرای طرح کمپین لبخند مهر با هدف تامین نوشت افزار اظهار کرد: این کمپین از ۱۹ شهریورماه آغاز و تا ۱۹ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: این کمپین در طی این مدت موفقیت آمیز بوده و در این رابطه خیرین و نیکوکاران کمک های خوبی را به نیازمندان و دانش آموزان مددجوی تحت پوشش بهزیستی داشته اند.

کوزه گر بیان کرد: در برگزاری کمپین لبخند مهر، بانک هایی از جمله رسالت، ملت همکاری خوبی را در جمع آوری کمک های نقدی خیرین و نیکوکاران داشته اند ضمن اینکه در همه استان ها کمک های قابل توجهی را در بخش نقد و غیرنقد جمع آوری کرده اند.


به گزارش پایگاه شبکه خوبان شبکه عرضهه و تقاضای خدمات خیریه- معاون مشارکت های مردمی و توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور گفت: تفاوت ما با سایر نهادها این است که اقدامات ما متمرکز نیست و حداکثر ۱۰ درصد از تمرکز ما در ستاد است و در همین زمینه ۷ الی ۸ هزار موسسه خیریه مراکز نگهداری معلولان و سالمندان اقدام به جمع آوری کمک های خیرین و نیکوکاران کرده اند و کمک های جمع آوری شده را به سازمان نمی دهند و تنها نبست به اعلام آمار کمک های جمع آوری شده اظهار نظر می کنند.

وی در خصوص میزان کمک های نقدی و غیرنقدی جمع آوری شده تا به این لحظه گفت: یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به صورت نقد و ۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون نیز به صورت غیرنقد تا یان لحظه جمع آوری شده است. در ستاد نیز به صورت متمرکز مبلغی حدود ۳۴۰ میلیون تومان جمع آوری شده که از این رقم ۶۵ میلیون کمک بانک ملت بوده بوده است.

معاون مشارکت ها و توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه ارزش ریالی هر پکیج حدود ۱۲۰ هزار تومان است گفت: این در حالیست که با رایزنی های صورت گرفته ما برای هر پکیج ۵۰ هزار تومان پرداخت کرده ایم.هفته گذشته نیز بخشی از لوازم التحریر آماده شده را در استان سیستان و بلوچستان و زاهدان توزیع کردیم. به زودی نیز کمپینی درخصوص تامین لباس گرم اعم از کاپشن و همچنین لباس نو برای دانش آموزان نیازمند در کرمانشاه راه اندازی خواهد شد که زمان آن اطلاع رسانی خواهد شد.

معاون مشارکت های مردمی و توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور همچنین از برگزاری جشن واگذاری صدهزارمین مسکن به مددجویان بهزیستی خبر داد و گفت: این جشن نیز به زودی در یکی از استان ها برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه موسسات مجوزدار از سوی سازمان بهزیستی می توانند اقدام به جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی خیرین و نیکوکاران داشته باشند گفت: دستورالعمل فرایند جذب کمک های مردمی موسسات وابسته به سازمان بهزیستی بعد از سال ها تهیه و به استان ها ابلاغ شده است.

 

به گزارش پایگاه شبکه خوبان شبکه عرضهه و تقاضای خدمات خیریه

درج اطلاعات ستاره دار (*) الزامی است.
verification
سبد عرضه و تقاضای نیکی

سبد عرضه و تقاضای نیکی

Item removed. Undo